Rozhovory

18 slov pro Barboru Gajovou

Dalším hostem našeho tradičního rozhovoru 18 slov je Barbora Gajová. Mladá a talentovaná fotografka z Olomouce.

Přečíst článek
Rozhovory

18 slov pro Elišku Fischerovou

V dnešním rozhovoru jsme našimi tradičními otázkami vyzpovídaly Elišku Fischerovou, kterou můžete znát také pod značkou Khiria.

Přečíst článek
Rozhovory

18 slov pro Nikol Obrovou

V dnešním rozhovoru jsme našimi tradičními otázkami vyzpovídaly Nikol Obrovou.

Přečíst článek
Rozhovory

18 slov pro Kláru Slámovou

Již pozítří startuje workshop Origins, na kterém vystoupí, mimo jiné, i Klára Slámová alias Filoména. Pokud se také nemůžete dočkat, přečtěte si zatím náš dnešní rozhovor, ve kterém ji můžete poznat trochu blíže.

Přečíst článek
FoceníTipy

5 tipů, jak uvolnit páry při focení

Komunikace s klientem k focení neodmyslitelně patří. Je to dokonce jedna z nejdůležitějších součástí celého procesu. Mimo jiné je to nástroj, jak zákazníka před fotoaparátem uvolnit. Víte, jak na to? Pokud je pro vás tahle část trochu “tricky”, přijde vám náš dnešní článek vhod.

Přečíst článek
Rozhovory

18 slov pro Janu Kupčákovou

Dnes jsme pro vás v tomto krátkém rozhovorovém formátu vyzpovídaly street fotografku Janu Kupčákovou alias Johanka Photography.

Přečíst článek
Události

Reportáž: Fotosraz ve Stromovce

Fotoprocházka se vydařila, a tak jsme se v září opět potkaly, tentokrát se jednalo o večerní fotosraz v pražské Stromovce, kde jsme se zaměřily na fotografická cvičení a úkoly.

Přečíst článek
Seberozvoj

Kreativní projekty - k čemu jsou a do jakých se pustit?

V dnešním článku se zblízka podíváme na kreativní projekty. Dozvíte se, proč si myslíme, že se vyplatí do nich investovat čas, energii a třeba i peníze, a probereme i konkrétní projekty, které známe.

Přečíst článek
Události

Reportáž: První pražská fotoprocházka

Uspořádaly jsme první offline setkání pro Ženy za objektivem. Víkendová procházka po pražských Hradčanech se uskutečnila 21. srpna a nakonec trvala celé odpoledne.

Přečíst článek

Sleduj nás na Instagramu @zenyzaobjektivem